Науковий семінар

У середу 23 листопада 2022 р. в аудиторії 6301 відбудеться науковий семінар кафедри комп'ютерної інженерії.

Доповідач:

Мельникова Наталія Іванівна, к.т.н., доцент кафедри Системи штучного інтелекту, Національного університету "Львівська політехніка".
Тема дисертації:  "Моделі та методи підтримки персоналізованих рішень у медичних системах"
Науковий консультант: Шаховська Наталя Богданівна, д.т.н., проф.
Дисертація подається на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю:05.13.23. - системи та засоби штучного інтелекту.