Висловлює глибокі співчуття з приводу важкої втрати

В Україні триває важка трагедія, яка торкнулася усіх нас. У ці дні новітньої російської агресії проти України свої життя віддають найкращі представники української нації. Професорсько-викладацький і студентський колектив кафедри комп�ютерної інженерії та Кам'янець-подільського навчально-наукового центру ЗУНУ висловлює глибокі співчуття з приводу важкої втрати � смерті нашого студента Максима Квапиша (псевдо �Булінь�), який загинув 26 травня на Запорізькому напрямку під час штурму ворожої позиції. До 24 лютого 2022 року він очолював київський осередок громадської організації �Авангард культурна спілка�. Його побратими повідомили, що загін українських воїнів, у складі якого була група �авангардистів�, штурмував ворожі позиції. Максим Квапиш перебував у головному дозорі. Під час вогневого контакту наш герой зазнав смертельних поранень, але встиг вбити окупанта. В результаті бою ворожі позиції були взяті, а усіх росіян � знищено. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу з його близькими і рідними. Світлий, добрий спомин про Максима Квапиша назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам�ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!