Запрошуємо учнівську молодь взяти участь у IV Західноукраїнському форумі «ІТ-перспектива» (онлайн)

13 листопада 2021 року о 10.00 год. розпочнеться IVЗахідноукраїнський форум �ІТ-перспектива� (онлайн: ID zoom meeting 992 3840 9219), до участі у якому запрошується учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Попередня реєстрація обов�язкова http://bit.do/it-21. Організатори заходу � факультет комп�ютерних інформаційних технологій ЗУНУ та Тернопільський ІТ Кластер. Метою форуму є популяризація сучасних інформаційних технологій; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді у галузі інформаційних технологій; створення умов для навчання за ІТ-спеціальностями з паралельним працевлаштуванням в ІТ-компанії. У програмі зустрічі передбачено: � презентація ІТ-компаній; � досвід підготовки ІТ-спеціалістів на факультеті комп�ютерних інформаційних технологій спільно з ІТ-компаніями; � нагородження випускників зимових ІТ-шкіл 2021 р.в.; � презентація зимових ІТ-шкіл факультету комп�ютерних інформаційних технологій ЗУНУ (у рамках презентації буде проведена реєстрація та здійснюватиметься зарахування на навчання у зимові ІТ школи факультету з метою виконання проектів з грантовою підтримкою для участі у міжнародній конференції ACIT�2022 м. Списька Капітула, Словаччина)