Запрошуємо учнівську молодь взяти участь у IV Західноукраїнському форумі «ІТ-перспектива» (онлайн)

13 листопада 2021 року о 10.00 год. розпочнеться IVЗахідноукраїнський форум «ІТ-перспектива» (онлайн: ID zoom meeting 992 3840 9219), до участі у якому запрошується учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Попередня реєстрація обов’язкова http://bit.do/it-21. Організатори заходу – факультет комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ та Тернопільський ІТ Кластер.

Метою форуму є популяризація сучасних інформаційних технологій; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді у галузі інформаційних технологій; створення умов для навчання за ІТ-спеціальностями з паралельним працевлаштуванням в ІТ-компанії.

У програмі зустрічі передбачено:

– презентація ІТ-компаній;

– досвід підготовки ІТ-спеціалістів на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій спільно з ІТ-компаніями;

–       нагородження випускників зимових ІТ-шкіл 2021 р.в.;

– презентація зимових ІТ-шкіл факультету комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ (у рамках презентації буде проведена реєстрація та здійснюватиметься зарахування на навчання у зимові ІТ школи факультету з метою виконання проектів з грантовою підтримкою для участі у міжнародній конференції ACIT’2022 м. Списька Капітула, Словаччина)