Професор ЗУНУ опонував дисертацію в міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем

Дев�ятого вересня у міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбувся захист кандидатської дисертації Водолазського Євгена Валерійовича на тему �Ефективні методи обчислення схожості зображень в метриці Фреше �. Науковий керівник роботи доктор фізико-математичних наук, професор, головний науковий співробітник Шлезінгер Михайло Іванович. Офіційним опонентом роботи був Березький Олег Миколайович - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп�ютерної інженерії Західноукраїнського національного університету. Науковці спеціалізованої вченої ради високо оцінили внесок наукових груп Шлезінгера М.І та Березького О.М. Ці наукові групи мають світові досягнення в розробці нових метрик, методів і алгоритмів оцінки подібності зображень, які є теоретичною основою для розробки інтелектуальних систем технічного зору. На фото виступ професора Березького О.М.Дев�ятого вересня у міжнародному науково-навчальному центріінформаційних технологій та систем Національної академії наук Українита Міністерства освіти і науки України відбувся захист кандидатськоїдисертації Водолазського Євгена Валерійовича на тему �Ефективні методиобчислення схожості зображень в метриці Фреше �. Науковий керівник роботидоктор фізико-математичних наук, професор, головний науковий співробітникШлезінгер Михайло Іванович.Офіційним опонентом роботи був Березький Олег Миколайович - доктортехнічних наук, професор, завідувач кафедри комп�ютерної інженеріїЗахідноукраїнського національного університету.Науковці спеціалізованої вченої ради високо оцінили внесок наукових групШлезінгера М.І та Березького О.М. Ці наукові групи мають світові досягненняв розробці нових метрик, методів і алгоритмів оцінки подібності зображень, якіє теоретичною основою для розробки інтелектуальних систем технічного зору. На фото виступ професора Березького О.М.Дев�ятого вересня у міжнародному науково-навчальному центріінформаційних технологій та систем Національної академії наук Українита Міністерства освіти і науки України відбувся захист кандидатськоїдисертації Водолазського Євгена Валерійовича на тему �Ефективні методиобчислення схожості зображень в метриці Фреше �. Науковий керівник роботидоктор фізико-математичних наук, професор, головний науковий співробітникШлезінгер Михайло Іванович.Офіційним опонентом роботи був Березький Олег Миколайович - доктортехнічних наук, професор, завідувач кафедри комп�ютерної інженеріїЗахідноукраїнського національного університету.Науковці спеціалізованої вченої ради високо оцінили внесок наукових групШлезінгера М.І та Березького О.М. Ці наукові групи мають світові досягненняв розробці нових метрик, методів і алгоритмів оцінки подібності зображень, якіє теоретичною основою для розробки інтелектуальних систем технічного зору. На фото виступ професора Березького О.М.