Де застосовують штучний інтелект ?

Штучний інтелект активно використовується практично в усіх галузях нашого інформаційного життя, зокрема в: - розпізнаванні рукописних символів - розпізнаванні мовлення - розпізнаванні облич - віртуальній реальності - аналізі зображень - детекції об'єктів на зображенні та відео - аналізі даних - роботизації. Тому, володіти навиками в розробці комп'ютерних систем штучного інтелекту є важливою складовою інженера майбутнього. Наша команда � це молоді кваліфіковані викладачі, котрі мають практичний досвід та знання сучасних технологій. Освітня програма забезпечує дуальну освіту � залучення до викладання фахівців з ІТ фірм. Ми відповімо на всі ваші запитання стосовно вступу та допоможемо зареєструвати е-кабінет за телефоном:+38097720 9697.