Вітаємо Олега Мельничука !!!

26 квітня 2021 року на базі кафедри комп�ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету було проведено підсумкову науково-технічну конференцію за результатами II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності: 126 �Інформаційні системи та технології�. Всього на конкурс було подано 88 робіт з 45 закладів вищої освіти. У фінал пройшли 23 роботи. Таким чином, до уваги галузевої конкурсної комісії було представлено 18 конкурсних робіт, з яких 3 роботи посіли перше місце, 6 робіт � друге місце, 9 робіт � третє місце! Вітаємо Олега Мельничука � студента 1-шого магістерського курсу групи Кім-11 та його керівника - д.т.н., професора Олега Березького із зайнятим 2-гим місцем у конкурсі.26 квітня 2021 року на базі кафедри комп�ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету було проведено підсумкову науково-технічну конференцію за результатами II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності: 126 �Інформаційні системи та технології�. Всього на конкурс було подано 88 робіт з 45 закладів вищої освіти. У фінал пройшли 23 роботи. Таким чином, до уваги галузевої конкурсної комісії було представлено 18 конкурсних робіт, з яких 3 роботи посіли перше місце, 6 робіт � друге місце, 9 робіт � третє місце! Вітаємо Олега Мельничука � студента 1-шого магістерського курсу групи Кім-11 та його керівника - д.т.н., професора Олега Березького із зайнятим 2-гим місцем у конкурсі.