Вручення сертифікаті про проходження дуальної освіти

Останнім часом в університетах багатьох розвинених країн світу активно впроваджується дуальна модель вищої освіти. Спираючись на такі прогресивні тенденції та згідно навчальних планів на кафедрі комп�ютерної інженерії факультету інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету класичного типу (м.Тернопіль) спільно з компанією Percona (м. Львів) були проведені заняття з дуальної освіти. Лектором даної програми був інженер-програміст Скоморохов Андрій Леонідович. Лекційні заняття складались із 20-ти занять з курсу Python, які відрізнялись своєю інформативністю та практичною цінністю та для забезпечення віддаленого доспупу завантажувались на відеохостинг YouTube. Студенти схвально висловилися про проведений тренініг з дуальної освіти. За результатами проведеного тренінгу студенти отримали сертифікати. Урочисте вручення сертифікатів відбулось 25 березня цього року.