Відбулась ІІІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ

В онлайн режимі на кафедрі комп'ютерної інженерії ЗУНУ відбулась ІІІ НАУКОВО-П� АКТИЧНА КОНФЕ� ЕНЦІЯ "ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ КОМП�ЮТЕ� НІ СИСТЕМИ ТА МЕ� ЕЖІ". Основною метою проведення конференції - є обмін досвідом між студентами - початківцями, випускниками та аспірантами. Учасники конференції представили свої наукові роботи в таких напрямах: - Програмне забезпечення комп�ютерних систем; - Технологія комп�ютерних мереж; - Програмно-апаратне забезпечення комп�ютерних систем; - Захист інформації в комп�ютерних системах та мережах; - Штучний інтелект в комп�ютерній інженерії; - Сучасні інформаційні технології в різних галузях знань. Щиро вдячні усім учасникам за цікаві і змістовні доповіді на актуальні теми сьогодення у сфері інформаційних технологій. До наступної зустрічі у 2021 році.