Особливості прийому на спеціальність «Комп’ютерна інженерія»

Особливості прийому на спеціальність �Комп�ютерна інженерія� Для участі у загальному конкурсі на навчання за кошти державного замовлення, необхідні такі сертифікати: - Українська мова та література (обов�язково); - Математика (обов�язково); - Фізика або іноземна мова (на вибір). Особливі вимоги до сертифікатів ЗНО: - на спеціальність �Комп�ютерна інженерія� при вступі на контрактну форму навчання відсутній мінімальний необхідний бал сертифікату !!!!!!!!!!! В чому полягає особливість спеціальності КІ? Дана спеціальність є універсальною, що підвищує шанси знайти високооплачувану роботу на ринку праці Чому технічна спеціальність в економічному ВУЗі? Сучасні тенденції розвитку освітньої галузі дозволяють проводити навчання з різних напрямків на базі ВНЗ при умові наявності відповідних технічних можливостей та науково-педагогічного складу. Дипломи отримані в економічному ВУЗі мають такий же самий рівень як і отримані в технічних ВНЗ. Чи дійсні дипломи видані в ТНЕУ за кордоном? Так, дійсні. Яка вартість навчання? Вартість навчання: 1570 грн/міс (1100 грн/міс ЗФН) для навчання на бакалавраті та 2200 грн/міс (1500 грн/міс ЗФН) для навчання в магістратурі. Вартість навчання НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ під час навчання і встановлюють при вступі на навчання. Оплата може здійснюватися як щорічно, так і за півроку, квартал, місяць, даний пункт уточнюється в бухгалтерії під час оформлення контракту. Який відсоток випускників працюють за спеціальністю? Більше 95% випускників кафедри КІ після закінчення магістерської програми та 80% студентів, що отримали рівень бакалавра працюють за спеціальністю. Чи отримують студенти стипендію? Так, 40% кращих студентів, що навчаються на місцях державного замовлення отримують стипендію (станом на 01.09.2019 вона становить 1400грн/міс (звичайна) або 1600грн/міс (підвищена)). Стипендія нараховується раз в півроку на основі результатів студента під час навчання, також враховується активна позанавчальна діяльність, наукові досягнення, спортивні успіхи тощо. Які документи необхідні для вступу на перший курс? Диплом про закінчення школи; Сертифікати ЗНО відповідних дисциплін; Копії паспорта (id-карти), ідентифікаційного номера; Копія закордонного паспорта (при наявності); 4 фотокартки; 4 конверти; Заява абітурієнта (подається особисто при зарахуванні на навчання). Прозора папка на кнопці. Інформація про можливі зміни в комплектації документів буде виставлена на сайті університету Які документи необхідні для вступу на третій(другий) курс? Диплом про закінчення коледжу; Сертифікати ЗНО з української мови (отриманий під час навчання в коледжі); Копії паспорта (id-карти), ідентифікаційного номера; Копія закордонного паспорта (при наявності); 4 фотокартки; 4 конверти; Заява абітурієнта (подається особисто при зарахуванні на навчання). Прозора папка на кнопці. Інформація про можливі зміни в комплектації документів буде виставлена на сайті університету. Студенти мають право навчатись за третьому курсі, в коледжі отримали спеціальність споріднену зі спеціальністю �Комп�ютерні інженерія� (інформацію можна уточнити в приймальній комісії) в іншому випадку абітурієнта можна зарахувати на другий курс. Які документи необхідні для вступу на п�ятий курс (перший курс магістратури)? Диплом про отримання ступеня бакалавр та додатку до нього; Сертифікат ЄВІ з англійської мови (ЗНО для п'ятого курсу); Копії паспорта (id-карти), ідентифікаційного номера; Копія закордонного паспорта (при наявності); 4 фотокартки; 4 конверти; Заява абітурієнта (подається особисто при зарахуванні на навчання). Прозора папка на кнопці. Інформація про можливі зміни в комплектації документів буде виставлена на сайті університету. Студенти, які попередньо вже отримали ступінь магістра або спеціаліста мають право вступити на контрактну форму навчання без здачі ЄВІ. Яка вартість проживання в гуртожитку? Вартість визначається перед початком навчального року, за минулий рік вона становила близько 550грн/міс, в цю суму входять комунальні послуги та опалення. Чи є гаряча вода та чи опалюються гуртожитки? Гаряча вода подається щоденно згідно графіку, в зимовий період усі гуртожитки опалюються Чи забезпечує університет іногородніх житлом? Так, усі студенти, що навчаються мають гарантоване право на проживання в гуртожитках ТНЕУ. Чи є можливість одночасно працювати і вчитись? Так, студентам спеціальності �Комп'ютерна інженерія� надається можливість оформити індивідуальний графік навчання починаючи вже з 3 курсу. Чи є співпраця з іноземними ВУЗами? Так, кафедра підтримує тісні зв�язки з провідними університетами України та ближнього зарубіжжя. Для студентів проводять заняття запрошені лектори з інших ВНЗ.