Фізика, фізика, фізика!

Для більшості студентів спогади про уроки фізики, напевно, до сьогодні асоціюються з нудними формулами, типовими завданнями і хрестоматійним яблуком, падаючим на голову Ісаака Ньютона. При цьому ми нерідко забуваємо про те, що фізика - це наука про світ навколо нас, практично про все, що оточує людей в їх повсякденному житті. Завдяки лабораторії �Фізики і комп�ютерної електроніки� викладачі кафедри комп�ютерної інженерії знайшли спосіб викладати її не тільки цікаво, а й захоплююче і зрозуміло навіть для тих, хто не володіє схильностями до вивчення природничих наук. Пояснювати, як все влаштовано і працює, стало набагато легше, так як фізика живе не тільки в лабораторії - вона всюди навколо нас.