Чому потрібно обрати спеціальність «Комп‘ютерна інженерія»?

Усі ІТ спеціальності у ВУЗах мають більше, ніж 50% спільних предметів. Базові знання, необхідні будь-якому IT спеціалісту, ви отримаєте протягом 5-ти років навчання. Практичні навики та досвід, звісно, вам потрібно буде здобувати самостійно. . До циклу дисциплін спеціальності �Комп�ютерна інженерія� належать: комп�ютерні системи та мережі, системне програмування, спеціалізовані комп�ютерні системи, захист інформації, архітектура комп�ютерів, розробка мікроконтролерних пристроїв, а також робототехніка. . Комп�ютерна інженерія об�єднує інформатику та комп�ютерні мережеві технології, частини електротехніки та програмної інженерії, необхідні для проектування та розробки комп�ютерних систем, тобто апаратного та програмного забезпечення, тому Комп�ютерна інженерія є універсальною спеціальністю. . Приходьте до нас на навчання на спеціальність �Комп�ютерна інженерія� факультету комп�ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету. Ми готуємо інженерів, які вміють коректно програмувати, адмініструвати системи та мережі, а також працювати з платами, мікроконтроллерами та роботами. Буде цікаво!