Навчальні лабораторії кафедри комп'ютерної інженеріїНа базі кафедри Комп’ютерної інженерії функціонують три навчальні лабораторії: навчальна лабораторія фізики і комп’ютерної електроніки (а. 6302), навчальна лабораторія автоматизованого проектування комп’ютерних систем і мереж (а. 6309) та навчальна лабораторія телекомунікаційних та мікроконтролерних систем (а.6303).

Навчальна лабораторія фізики і комп’ютерної електроніки (а. 6302) оснащена вимірювальним та прикладним обладнанням для проведення лабораторних та практичних робіт із таких дисциплін як: фізика, архітектура комп’ютерів, теорія електричних та магнітних кіл. На робочих місцях розміщені джерела живлення та вимірювальні прилади (мультиметри, амперметри та вольтметри) і набори різноманітних радіодеталей. Наявні установки для вивчення фізичних явищ (похила площина, струна, маятник і тд.).

Навчальну лабораторія автоматизованого проектування комп’ютерних систем і мереж (а. 6309) укомплектовано сучасною комп’ютерною технікою. Обчислювальні потужності використовуються для роботи із сучасним програмним забезпечення у сфері проектування та моделювання комп’ютерних систем та мереж, роботи із мікроконтролерами та однопалатними комп’ютерами, а також є можливість для практичного застосування навичок із програмування. Лабораторія укомплектована сучасними комп’ютерами обладнаними процесорами Intel Pentium G4400 3,3 GHz, 4 Гб оперативної пам’яті, відеокаратами GeForce GT710, жорстким дисками 500 Гб та 22 дюймовими моніторами Samsung.

Навчальна лабораторія телекомунікаційних та мікроконтролерних система (а.6303) обладнана сучасними комп’ютерами на яких встановлених весь комплекс прикладного та спеціалізованого програмного забезпечення для виконання навчального плану.

Для виконання лабораторних робіт із дисциплін «Комп’ютерні мережі», «Проектування та адміністрування комп’ютерних мереж» в лабораторії розміщено навчальний стенд. Стенд складається із комутаційного ящика, двох керованих комутаторів D-Link, маршрутизатора Mikrotik RB-951 та патч панелей.Навчальна лабораторія автоматизованого проектування комп’ютерних систем і мереж (а. 6309)

Навчальна лабораторія фізики і комп’ютерної електроніки (а. 6302)